м. Луцьк, вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

Четвертий глобальний форум кібербезпеки HackIT 4.0

Вхід
вільний
вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

Викладач  Комп’ютерної Академії ШАГ Олександр Лінчук   відвідав щорічний форум з кібербезпеки  HackIT ,який присвячений блокчейн-технології в інформаційній безпеці, тема форуму – Exploit Blockchain.

У форумі також взяв участь Голова підкомітету з питань кібербезпеки Комітету оборони Сенату Французької Народної Республіки Кадік Олівер, заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін тощо.Міністр інфраструктури привітав учасників форуму та наголосив на важливості проведення подібних заходів в Україні: «В світі відбувається IV промислова революція, активно розвивається цифрова інфраструктура, але вона стає все більш уразливою. Зараз питання номер один у світі – це втручання Урядів в інтернет-системи і IT-рішення приватних компаній. Яким чином організувати нове інтернет-суспільство? Яким чином захистити нові системи, які ми створюємо сьогодні? Я вдячний організаторам за проведення цього заходу, за те, що зібрали всіх вас, бо власне саме у вас знаходиться ключ до вирішення цих питань»

Окрім того, до 2020 року ми плануємо створити Центр кіберзахисту, Галузевий центр обробки даних та впровадження цифрової інфраструктури на всіх інфраструктурних об’єктах. Ми активно співпрацюємо з Урядами європейських країн і США. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо створити щит, який захистить цивілізовані країни від хакерських атак і втручання в наші системи», – підкреслив Міністр.Міністерство інфраструктури України зацікавлене в стратегічному партнерстві із провідними світовими ІТ виробниками, спільнотами, урядами дружніх країн.

Налагоджується партнерство із урядом США, в тому числі в сфері кібербезпеки, зокрема US Transportation Security Administration обіцяє надати всебічну підтримку в розвитку інфраструктури кібербезпеки на транспорті. «Ми розпочнемо із моніторингу стану кібербезпеки галузі, своєчасного інформування про кіберзагрози та обміну інформацією про кіберінциденти із національними центрами кібербезпеки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації» – зауважив Володимир Омелян. Міністр також відзначив, що Офіс ефективного регулювання (BRDO) допомагає у розробці концепції кібербезпеки на транспорті, надає консультації та супроводжує у питанні відповідності міжнародним стандартам, прозорості та бізнес орієнтованості.

Вхід
вільний
вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження