Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Найкращі стартапи 2019 року

Зараз стартап щось само собою розуміле, серед них можуть бути як ігри, так і предмети побутового вжитку. 

Handshake

Для багатьох студентів пошук роботи після випуску стає ускладненням, так що цю проблему взяв на себе стартап Handshake. Це соціальна мережа для студентів за типом LinkedIn, де роботодавці можуть знайти для себе співробітників, а студенти можуть знайти собі роботу. З мережею співпрацюють більше 500 університетських центрів розвитку кар’єри, зареєстровані 9 + мільйонів студентів, а роботу їм пропонують 250,000+ роботодавців.

 

Куртка BauBax

Одна з кращих речей, яку ви можете взяти з собою, коли на вулиці холодно, а ви ненавидите сумки і рюкзаки. BauBax універсальна куртка, в якій все влаштовано для вашої зручності: тут і теплі кишені, щоб зігріти руки, і кишені, куди ви можете помістити банку з напоєм або щось інше. Також в куртці є окрема кишеня для планшету або телефону, для павербанки та інших дрібниць. І найголовніше – при цьому куртка не виглядає так, немов ваш особистий стиліст Вассерман.

                                                                       

Robot Vera

Ще один стартап з пошуком роботи, але в цей раз більш незвичайний. Робот Вера – це штучний інтелект, який здатний замінити HR-агента. Вера обробляє резюме на різних сайтах, здатна дзвонити потенційному працівнику та дізнаватися його думку з приводу вакансії. На даний момент Віра працює на ринку Росії, де її послугами скористалося 200 великих компаній, але планує переходити на міжнародний рівень.

                                                                 

Volterman

Хоча стартап почався ще в 2017, це одна з кращих технологій цього року. Voltermanпредставили унікальний смарт-гаманець, який об’єднує в собі не тільки функцію зберігання грошей і кредитних карт, але ще і вай-фай, камеру, яка запам’ятовує, хто відкривав ваш гаманець в останній раз і бездротову зарядку для телефону.

                                                     

                                                   

The Xpand Quick Release System

Якщо Диявол і придумав щось для цього світу, то шнурки, які постійно розв’язуються точно його витівка. Але на допомогу до нас приходить стартап The Xpand Quick Release System, який вирішує проблему новим баченням шнурків для взуття. Тепер досить просто затягнути їх і не турбуватися про те, що вони розв’яжуться або забрудняться.

                                                            

WayRay

Компанія розробляє додаткову реальність для автомобілів, таким чином полегшуючи водіння і роблячи його комфортним. У проекті зацікавлена компанія Alibaba, які стали одним з її інвесторів: wayray.com

                                                                  

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація