Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Запрошуємо на пробний урок Створення Web-сторінки персонального портфоліо для всіх від 15 до 55 років

Безкоштовно

М. Луцьк вул. Євгена Сверстюка , 1 ( 1 поверх)

15-55

Сайти великих організацій, лендінги  для малого бізнесу, техпідтримка готових проектів - це найпопулярніші IT продукти, зрозумілі і доступні широкій аудиторії. Саме тому web-розробники ніколи не сидять без роботи.

16 травня 0 18:30 запрошуємо всіх від 15 до 55 років спробувати свої сили в web-розробці і заодно прокачати soft skills (популярне слівце, можна загугли) на безкоштовному  пробному уроці «Створення Web-сторінки персонального портфоліо».

Пробний урок проведе викладач  Комп'ютерної Академії ШАГ, якА вміло застосовує ці самі soft skills на практиці, поєднуючи навчання у ВНЗ, роботу по спеціальності і викладання в Академії - Наталка Слюсаревська.

На пробному уроці Ви особисто:

  • познайомитеся з основами мови розмітки HTML;
  • застосуєте на практиці мова каскадних таблиць стилів CSS;
  • самостійно створите справжню web-сторінку.

До кінця уроку Ви зможете зрозуміти чи підходить Вам web-розробка як стиль життя и покликання, ну і, звичайно ж, отримаєте чорновий варіант портфоліо для майбутніх співбесід. Хто хоче, той Діє та досягає цілей, а хто НЕ хоче - той шукає відмовки!

Дійте, реєструйтеся на безкоштовне пробний урок!

Замовити зворотній дзвінок
Реєструйся!
Пробний урок Створення Lego роботів
IT STEP SCHOOL
Відкрито набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!
ЦІКАВО?
Відкритий урок : Як стати дизайнером?
ЦІКАВО?
День друзів приватній школі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація