Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Запрошуємо на пробний урок Створення Web-сторінки персонального портфоліо для всіх від 15 до 55 років

Безкоштовно

М. Луцьк вул. Євгена Сверстюка , 1 ( 1 поверх)

Сайти великих організацій, лендінги  для малого бізнесу, техпідтримка готових проектів - це найпопулярніші IT продукти, зрозумілі і доступні широкій аудиторії. Саме тому web-розробники ніколи не сидять без роботи.

16 травня 0 18:30 запрошуємо всіх від 15 до 55 років спробувати свої сили в web-розробці і заодно прокачати soft skills (популярне слівце, можна загугли) на безкоштовному  пробному уроці «Створення Web-сторінки персонального портфоліо».

Пробний урок проведе викладач  Комп'ютерної Академії ШАГ, якА вміло застосовує ці самі soft skills на практиці, поєднуючи навчання у ВНЗ, роботу по спеціальності і викладання в Академії - Наталка Слюсаревська.

На пробному уроці Ви особисто:

  • познайомитеся з основами мови розмітки HTML;
  • застосуєте на практиці мова каскадних таблиць стилів CSS;
  • самостійно створите справжню web-сторінку.

До кінця уроку Ви зможете зрозуміти чи підходить Вам web-розробка як стиль життя и покликання, ну і, звичайно ж, отримаєте чорновий варіант портфоліо для майбутніх співбесід. Хто хоче, той Діє та досягає цілей, а хто НЕ хоче - той шукає відмовки!

Дійте, реєструйтеся на безкоштовне пробний урок!

Замовити зворотній дзвінок
УВАГА!
Реєструйся та здобувай нові знання з нами! Відкритий онлайн - урок для дітей 9-14 років!!! Тисни на робота!
!!!
Карантин перешкода для знань? Ми знаємо вихід!!!! Онлайн програми для школярів під час карантину! Тисни на робота та реєструйся!!!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація