Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Створення будиночків у програмі SketchUP

22 Січня

17:00

Безкоштовно

Онлайн

9-14

Ваша дитина постійно сидить за комп’ютером і не може жити без гаджетів? Направляйте його захоплення в правильне русло.

 

У Комп’ютерній Академії ШАГ можна грати в комп’ютерні ігри, тільки якщо Ви самі їх створили.

 

Запрошуємо на безкоштовний ОНЛАЙН урок для дітей 9-14 років "Створення будиночків у програмі SketchUP", 22 січня о  17:00 год.

  • Дитина на практиці дізнається, як захоплююче і з користю проходять заняття в Малій Комп’ютерній Академії. Діти разом з викладачем поринуть в захоплюючий світ комп’ютерних технологій і зможуть спробувати себе в одному з напрямків – створення будиночків.
  • На уроці діти дізнаються, як створювати будиночки  в спеціальній програмі SketchUP. Викладачі Малої Комп’ютерної Академії покажуть особливості створення будиночків у даній програмі.

 

Кількість місць обмежена! Реєстрація обов’язкова!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація