м. Луцьк, вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

CG EVENT KIEV 2018 – Ready Player One, Blade Runnder, Jurassic Park і багато іншого!

 

8 вересня в Києві пройде міжнародна конференція з комп’ютерної графіки CG EVENT KIEV 2018. У зв’язку з торішнім Ашлаг (понад 1000 осіб), конференція переїжджає в НСК «Олімпійський», де буде сусідити з Creative Days Kiev, що проходять в ті ж дати.

 

Багато компоту компози, дуже багато компози. Ходять чутки про візит самого Shahin Toosi з розповіддю про Blade Runner2049. Багато про Хюк і Катану.

Тему кіно підтримає і прем’єра «Бобота» з епохальною виступом Олексія Москаленка про виробництво і, найголовніше, випуск в термін повного метра з тоннами візуальних ефектів. Єгор Борщевський підтримає лінію виробництва спецефектів з директорським стендапом, а його колеги з постмодерну зроблять майстеркласи про анімації. TerminalFX торкнеться непросту тему трекінгу проектів. Анімаград продемонструє мистецтво володіння Катаної.

Ігровим движкам теж знайдеться місце, очікуються свіжі новини від Unity і UE4, які явно виходять за рамки GameDev-a і стрімко вторгаються на сусідні галявини.

Гейм дев теж не дрімає. Plarium традиційно жахне низкою майстеркласів, рівню яких позаздрять і кіношники, і своїм унікальним стендом. Симетрично відповість Wargaming і інші учасники ігрового ринку .

Багато новин з Siggraph 2018 з перших рук. Новин не тільки про софт, але і про залізо. Ключовим партнером конференції стане компанія HP, яка виробляє широкий спектр обладнання, в тому чиcлі і для комп’ютерної графіки, а технічним партнером стане київська компанія DreamTech.

Саме на Siggraph була анонсована ювілейна версія Cinema4D R20, а в Києві вже можна буде побачити її живцем і почути про всі нові фішки безпосередньо від фахівців MAXON.

Точка зборки всіх художників (і не тільки художників) – Джама Джурабаєв, Lucasfilm, London. Цього разу – бомба і аншлаг! Ready Player One і Jurassic World 2 на головній сцені. Вільні місця в залі не гарантовані. На підлозі ще залишилися.

Чекаємо також Рому Гуро і його «Пристрасті багатофігурні композиції«. А 2Д-Блок збере всіх найсильніших художників. Snapchat розламає останні шаблони, розповівши про VFX і AR-Ассет, а в залі «За життя» звучатимуть одкровення трудівників індустрії. Blender, 3D-Coat, Substance Designer, Houdini, Nuke, Katana – знайомі і незнайомі назви, розкидані по програмі. Доповіді, виступи, майстер-класи, як зазвичай, в неймовірній кількості. Розклад вже готове і доступно в мобільному додатку. Подробиці на сайті.

Чекаємо всіх у Києві 8 вересня 2018 року. CG EVENT TEAM   | _CG EVENT KIEV 2018, News

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження