м. Луцьк, вул Євгена Сверстюка, 1 (4-5 поверх)

Комп'ютерний
літній табір

Канікули з користю!

До початку занять залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
Записатися на навчання

Комп’ютерний
табір для дітей!

Комп'ютерний табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний освітній комп'ютерний табір, в якому школярі 9-14 років можуть познайомитися з захоплюючим світом комп'ютерних технологій.

Настає пора літніх канікул, і ми підготували нову програму майстер-класів, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне, корисними.

У літньому таборі діти будуть пробувати себе в різних комп'ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів та викладачів-практиків Комп'ютерної Академії ШАГ. Дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

в таборі дітей чекають
такі напрямки:

Gif-анімація

Анімація - незвичайне мистецтво, яке поєднує найрізноманітніші види творчості: малювання, комп'ютерну графіку та режисуру. А тепер уявіть, що ваша дитина отримує унікальну можливість навчитися створювати мультфільми і ділитися ними з вами! Кожна дитина тут режисер, сценарист, декоратор, оператор, чарівник ітворець! А кожна група повноцінна анімаційна студія! Діти навчаться мріяти і реалізовувати свої мрії!

3D-графіка

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів.

Школа особистісного розвитку

На заняттях діти будуть розвивати креативність і шукати нестандартні рішення. Граючи в захоплюючу гру, пробують себе в ролі учасників ІТ-проекту, навчаться налагоджувати комунікацію в групі, відповідально приймати рішення, домовлятися, планувати свій час, розподіляти сили для вирішення завдань.

Анатомія комп'ютера

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів.

Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на самий звичайний мобільний телефон, а також монтувати відео зі спецефектами і легко робити відеоролики.

зміни літнього
табору 2016:

6.06 / 18.06

з 11:00 до 14:00

Вартість

2100 грн.

для учнів МКА:

1890 грн.

20.06 / 2.07

з 11:00 до 14:00

Вартість

2100 грн.

для учнів МКА:

1890 грн.

4.07 / 16.07

з 11:00 до 14:00

Вартість

2100 грн.

для учнів МКА:

1890 грн.

Відпочиваючи, пізнавай!

Ніяких тягостей навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма літнього канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.

Всі заняття проходять в Комп'ютерній Aкадемії ШАГ.

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження