м. Луцьк, вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

Пробний урок для дітей від 8-14 років!

Вхід
вільний
вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
2017/10/28 13:00:00

Зареєструватися

Iм'я, Прізвище*
Телефон*
E-mail*

Що це?

Безкоштовний пробний урок – це нагода для Вашої дитини зануритися в захоплюючий процес навчання в Малій Комп’ютерній Академії. Діти, разом із викладачем, поринуть у цікавий світ робототехніки, комп’ютерних технологій, графіки та програмування. У них буде унікальна можливість дізнатись більше про те, як влаштована комп’ютерна техніка, що цікавого можна створити власноруч навіть тоді, коли тобі всього 8! Вони спробують себе у ролі програміста, адміністратора, дизайнера та дізнаються чимало цікавих та корисних речей.

Для дітей якого віку?
Пробний урок розрахований для школярів від 8 до 14 років.

Які будуть теми уроків?

Робототехніка” 

На цьому уроці Ваша дитина відкриє для себе фантастичний світ робототехніки, дізнається, як проектують роботів, що потрібно знати та вміти для того, аби навчитись їх збирати та програмувати, а також спробує запрограмувати робота власноруч і покерувати ним.

“Створення 3D персонажа”

Тут Ваша дитина познайомиться з головними інструментами для створення 3D персонажу, ознайомиться із покроковою інструкцією- як створити свій персонаж з нуля і зможе спробувати створити свій власний 3D персонаж .

“Створення комп’ютерної гри”
На цьому уроці Ваша дитина дізнається, що потрібно знати та вміти для створення гри, познайомиться із ігровими платформами, освоїть основні принципи програмування гри, освоїть інструменти, котрі допоможуть у процесі творення простої комп’ютерної 3D-гри.

        Якщо комп’ютер – це основний спосіб проведення вільного часу Вашою дитиною, тоді наш урок стане кроком на шляху перетворення захоплення у корисну справу! Відкрийте для своєї дитини фантастичний світ ІТ!

Чекаємо Вас 28 жовтня о 16:00!

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Щоб зареєструвати дитину, потрібно заповнити форму вижче або зателефонувати нам:

(095) 609 58 38

(097) 114 52 50

 

Вхід
вільний
вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
2017/10/28 13:00:00

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження