Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як провести літні канікули весело і цікаво! Літній IT табір в Комп'ютерної Академії ШАГ!

Батьки дитини шкільного віку хоча б раз у житті чули протяжне «Ма-а-а-а-мо, мені нудно!». І якщо такі слова чуєш під час навчального року – це не дивно. Але якщо ваше чадо починає сумувати під час канікул, та ще й літніх, тут уже час брати ситуацію під свій батьківський контроль і рятувати дитину від сірих буднів.

Адже літо – це саме та пора, коли варто набиратись нових вражень, активно відпочивати та пізнавати світ. Поєднати це все часом буває непросто, особливо, якщо немає можливості відправити дитину до літнього табору, і вона змушена проводити багато часу в метушливому місті. Але і це не привід для смутку! Ми знаємо, як зробити літній відпочинок дитини в місті справді незабутнім.

Мала Комп'ютерна Академія ШАГ відкриває набір на Літній Комп'ютерний Табір для дітей 8-15 років!

У цьому сезоні ваших дітей чекають такі напрямки:

💻Анатомія комп'ютера

🤖 Робототехніка

🎮Програмування ігор

📦3D-моделювання

📹Цифровое фото і робота з відео

💻Магія створення web-сайтів

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням! Це час для отримання нових емоцій, заряду енергії і творчих ідей. Частина занять на свіжому повітрі! Встигніть забронювати місце до 1 травня за гарячою ціною!

Зміни літнього табору :

03.06. - 14.06

17.06. - 27.06.

01..07. - 12.06.

15.07. - 26.07.

29.07. - 09.08

12.08. - 23.08  

Детальна інформація за посиланням: https://lutsk.itstep.org/junior_computer_camps

 

Замовити зворотній дзвінок
Поспішайте!
Завершується набір в Малу Комп'ютерну Академію! Встигніть забронювати місце у групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація