Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Комп'ютерна Академія ШАГ на фестивалі родинної єдності у Луцьку!

У суботу, 11 травня, на стадіоні Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки відбувся масштабний фестиваль родинної єдності. У заході взяли участь понад тисячу дітей разом зі своїми батьками та педагогами. Такий освітній хакатон «Фестиваль родинної єдності» на базі Луцького НВК №9 відбувся вперше.

Одночасно  більше  1000 дітей (6-10років)разом зі своїми  батьками та педагогами брали  участь у різноманітних майстер- класах:"гончарство",виготовлення  українських оберегів, ляльок-мотанок, виробів із тіста, дротиків та паперу.

Учасники фестивалю розмальовували  футболки  акриловими фарбами, проводили видовищні хімічні досліди, займалися робототехнікою.

Представники Академії ШАГ також завітали на фестиваль, вони разом з дітьми запускали дронів, демонстрували роботів, які пригощали дітей цукерками.

            

Замовити зворотній дзвінок
Реєструйся!
Пробний урок Створення Lego роботів
IT STEP SCHOOL
Відкрито набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!
ЦІКАВО?
Відкритий урок : Як стати дизайнером?
ЦІКАВО?
День друзів приватній школі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація