Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

У Луцьку пройшла масштабна конференція START IN IT

🌎Наш світ не стоїть на місці, знання постійно оновлюються, але факт присутності IT технологій в нашому житті безперечний.

Саме тому 30 листопада ми провели масштабну конференцію "Старт в IT" у Луцьку! 😎👍😊

🌎Ми запросили професіоналів, які поділилися крутими знаннями.🤩🤩🤩

Успішні спікери з відомих IT-компаній, які однаково люблять і горять своєю справою поділилися своїм досвідом як успішно підкорити сферу IT, розкрили секрети створення резюме на мільйон і розповіли про підводні камені.

🌎А з яким запалом вони показували свої презентації і розповідали про свої проекти!

Величезне спасибі всім, хто був з нами, хто ділився своїми історіями та інсайтами😍

🌎Величезне спасибі спікерам: Ruslan Novikov , Yaroslava Bondar, Andrii Siruk, Roman Loboda, Сергію Сидорчику, Олександр Слупко, Олександру Лінчуку та модератору Миколі Лінчуку.👏👏👏

🌎Окрема подяка спонсорам конференції: VolWest Group, Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької Міської Ради, громадській організації «Фейсгов», найбільшому міжнародному об’єднанню супермаркетів «SPAR», інформаційному партнеру Район.Луцьк , Культурно – розважальному центру «Адреналін Сіті», Бізнес Академії Практичного Менеджменту (РМВА), сайту пошуку роботи №1 в Україні Work.ua , Музею сучасного українського мистецтва Корсаків та Компанії «Техно Модуль».

Гортайте карусель👉

До зустрічі у 2020!🖐🖐🖐

 

 

Замовити зворотній дзвінок
Поспішайте!
Завершується набір в Малу Комп'ютерну Академію! Встигніть забронювати місце у групі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація