Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Комп'ютерна Академія ШАГ на масштабній 16-ій Спартакіаді «VolWest Group».

27 липня у Луцьку в культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті» відбулася 16-а Спартакіада «VolWest Group».

Корпоративна Спартакіада – це багаторічна традиція інвестиційної групи. Захід, який кожного року влаштовують напередодні Дня торгівлі, дає можливість працівникам не тільки спробувати свої сили у різноманітних видах спорту, але і відчути справжній командний дух та познайомитися з новими людьми.

Команди змагалися за першість у футболі, парковому волейболі, бадмінтоні, настільному тенісі, великому тенісі, дартсі, стрільбі, картингу, жимі пресу, більярді, шашках, риболовлі, боулінгу, легкоатлетичній естафеті, а також у перетягуванні канату та веселій естафеті.

Працівники також мали можливість відпочивати з сім’ями. Для дітей, яких зібралося близько трьох сотень, на цілий день була розпланована цікава розважальна програма з аніматорами, конкурсами та розвагами.

Працівники компаній змогли здружитися і об’єднатися у єдиній меті із керівниками, що згодом додало невимушеності та веселощів робочим будням.
Хто ж став кращим із кращих учасників Комп’ютерної Академії ШАГ, які приймали участь у спартакіаді: 
У настільному тенісі серед чоловіків 2 місце отримав - Лінчук Микола, 1 місце у жимі пресу зайняла - Хринюк Марина, Ковальчук Михайло - здобув 1 місце у грі в шашки, 3 місце у волейболі зайняли - Микола Лінчук, Андрій Ганіч ,Володимир Криштанович , Новак Іван та Антонюк Богдан , 1 місце у спортивній риболовлі вже традиційно здобув Олександр Лінчук.

Вітаємо всіх учасників з перемогою!

Вміємо активно працювати, вміємо активно відпочивати!


 

               

        

    

 

Замовити зворотній дзвінок
Реєструйся!
Пробний урок Створення Lego роботів
IT STEP SCHOOL
Відкрито набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!
ЦІКАВО?
Відкритий урок : Як стати дизайнером?
ЦІКАВО?
День друзів приватній школі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація