Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Освіта майбутнього: У Луцьку відкривають першу ІТ-школу

Уже 1 вересня свої двері для учнів відчинить IT’S School – перша ІТ-школа Луцька для учнів 5-11 класів. Заклад буде відрізнятися від інших загальноосвітніх шкіл, насамперед, своїми підходами до навчання, впровадженням міжнародного досвіду, акцентом на ІТ-предмети та іноземні мови.  

ІТ-школа – це новий проект IT Step Academy, яка відома далеко за межами України. Дотепер діти відвідували комп’ютерну академію у рамках позашкільної освіти. Та, зважаючи на попит, цього року в IT Step з’явився новий проект – у вигляді загальноосвітньої школи.  

Школярі вивчатимуть всі предмети, передбачені Міністерством освіти як обов’язкові, а також спеціалізовані ІТ-дисципліни. Школа вже отримала відповідну ліцензію.

 

Чому саме середня школа? 

 

Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. Натомість, якщо початкові школи все частіше відкриваються і практикують сучасні підходи, то середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

«Коли наші діти ще малі, відвідують садочок чи початкову школу, ми готові платити будь-які гроші, в межах наших можливостей, аби створити для них комфортні умови. Для нас важливі безпека, харчування, тощо. Потім дитина переходить до середньої школи, стає більш самостійною. Водночас і домашні завдання стають більш складними, їх стає все більше. Ми як батьки не завжди можемо допомогти з їхнім виконанням за браком часу або ж знань, продовжуючи інвестувати в дітей і в їхній позашкільний розвиток – спорт, гуртки, додаткові курси.  Але шкільне навчання «пливе за течією», – говорить директор Комп'ютерної Академії ШАГ Кондратюк Інна Анатоліївна. 

Тож IT’S School – це школа нового формату, з сучасними підходами до навчання та найкращим європейським досвідом.

«Коли вчитель приходить на роботу, аби просто заробити гроші – цього замало. Потрібно любити дітей. І постійно рухатися в ногу з часом: здобувати нові знання, не боятися працювати з новою технікою. Зараз є багато сучасник методик викладання, які ми обов’язково будемо впроваджувати. Крім того, вчитель повинен вміти комуні кувати з кожною дитиною – а вони всі різні, та з її батьками», – упевнена директор школи Кондратюк Інна Анатолівна.

За її словами, сьогодні існує багато методів викладання, якими користуються вчителі в інших країнах. Та у загальноосвітніх українських школах їх, здебільшого, не використовують. Тому ІТ-школа стане тим закладом, який почне впроваджувати зміни в українську освіту.

Чим IT’S School відрізняється від інших шкіл?

Школа не просто використовує сучасні методи і підходи до навчання. Перш за все, тут прищеплюють учням загальнолюдські цінності – взаємоповагу, свободу самовираження, допомогу один одному та відповідальність.

Тут немає місця для булінгу: ніхто не сваритиме учня, якщо він пофарбує волосся у рожевий колір чи прийде на уроки з дредами. Вчитель не скаже школяру, що він неправильно мислить, лише через те, що його думка буде відрізнятися від думки інших. Наше завдання – слухати і чути один одного, дати дітям максимально свободи у своїх судженнях та виборі.

«Наші цінності – це відсутність будь-яких проявів булінгу, відповідальність, толерантність, взаємоповага, взаємопідтримка, свобода, яка не є синонімом вседозволеності.  Отож, IT’S SCHOOL будується на засадах, а також на розвитку компетенцій майбутнього, які були визначені найкращими фахівцями світу і оприлюднені на Давоському бізнес-форумі. А ІТ дисципліни та іноземні мови – це скоріше засіб для досягнення мети, а не самоціль», – переконана у цьому директор Комп'ютерної Академії ШАГ Кондратюк Інна Анатоліївна. 

 

Особливості навчання у ІТ-школі

 

Вивчення двох іноземних мов: обов’язкова англійська та іспанська або нiмецька – на вибiр. Групи розділять не за віком чи класом, а за рівнем знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим. До того ж, під час навчання діти отримають міжнародні сертифікати на знання мови.

 

Вивчення ІТ в рамках навчальної програми: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків – усього того, що лиш набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії у майбутньому. Для підтвердження своїх знань школярі пройдуть міжнародні сертифікації від компаній Google та Microsoft.

 

Особистісний розвиток (soft skills): діти навчатимуться психології комунікації, ораторським навичкам, впевненості у собі, емоційному інтелекту, критичному мисленню. Усе це формує сильний внутрішній стержень дитини.

 

Електронний щоденник та планшет замість підручників: успішність учня і його батьки зможуть перевірити у спеціальній електронній системі. До того ж, школярі не носитимуть по кілька важких підручників до школи. Кожен учень отримає планшет зі всіма необхідними навчальними матеріалами та програмним забезпеченням.

 

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі: хто ж не мріяв про це? Адже вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

 

Підготовка до ЗНО без репетиторів під час навчання: це, мабуть, одне з найболючіших питань для батьків старшокласників. Шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.  

Індивідуальний підхід: до ведення уроків ми залучаємо вчителів та тьюторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та – найголовніше – ефективно засвоїти матеріал заняття. Також в IT’S School малокомплектні класи – до 16 учнів.

 

Гейміфікація та система мотивації школярів: дітей в навчальний процес залучатимуть шляхом гри. Замість нудних завдань – цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.  

 

Секції, клуби та спільноти для розвитку: у школі, крім навчання, діти зможуть різносторонньо  розвиватися. Кожен учень  матиме змогу обрати для себе клуб чи секцію за власними уподобаннями.

 

Зараз ведеться активний запис на навчання. Цього року набір проводиться у 5-10 класи. Школа знаходиться за адресою: вул. Євгена Сверстюка,1 у приміщенні Комп'ютерної Академії ШАГ. Щодня з 9:00 до 18:00 працює консультаційний центр, де можна отримати всю інформацію про навчання. Також отримати консультацію можна за телефоном: 38(095)609-58-38 або на сайті школи.  

 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!
ЦІКАВО?
День друзів приватній школі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація