Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Новий набір у Малу комп’ютерну академію: до 10 серпня діє стара ціна!

 Розпочато новий набір у Малу комп’ютерну академію. Запрошуємо дітей 7-14 років. З 10 серпня очікується підвищення ціни за навчання!

По закінченню навчання кожен може похвалитися значними здобутками. Навички, які студенти здобувають протягом навчання, знадобляться їм у подальшому житті – незалежно від професії, яку вони потім оберуть!

Чому батьки та діти обирають Малу комп'ютерну академію?

 • У нас діти вчаться навичкам майбутнього, що зроблять їх успішними
 • Навчальні програми відповідають тенденціям розвитку ІТ-сфери
 • Наші викладачі – молоді, професійні та дружні
 • Заняття проходять у сучасному та цікавому форматі
 • Ми пропонуємо зручний графік занять

У програмі навчання:

 • основи створення сайтів та web-технології
 • 3D-моделювання та друк
 • візуальне програмування та креативний дизайн
 • Game Art та створення комп’ютерних ігор
 • робототехніка та розробка мобільних додатків
 • PhotoLab, YouTube та багато іншого

 

Комп’ютерна академія допомагає визначитися з майбутньою професією в ранньому віці

 

Діти вивчають багато цікавих предметів, аби потім визначитися, який напрямок їм найбільше підходить. Випускник Малої комп'ютерної академії вміє краще аналізувати і використовувати всі можливості, бути кмітливим і ухвалювати рішення швидше або знаходити нестандартні рішення. Це вигідно відрізняє наших студентів від однолітків та допомагає реалізувати свій лідерський потенціал.

 

Для оцінок – альтернативний щоденник

 

У Малій комп’ютерній академії немає класичного паперового щоденника, куди викладач ставить оцінки. Ми користуємося системою МyStat. Це не просто онлайн-ресурс з оцінками, списком домашніх завдань і розкладом занять. Ця система мотивує студента Малої комп’ютерної академії бути активним і вчитися добре, а батькам дозволяє побачити успішність і контролювати процес.

 

Бонуси і заохочення

 

Система MyStat дає можливість заохочувати студентів за хороші оцінки, виконання домашніх завдань і дисципліну. Чим краще дитина вчиться – тим більше бонусів (кристалів)  нараховує система. Потім ці бонуси можна обміняти на цікаві і цінні товари та гаджети. Тому діти мають додаткову мотивацію добре вчитися.

 

Викладачі – справжні професіонали

 

У Малій комп’ютерній академії викладають фахівці-практики – справжні професіонали своєї справи. У кожного з них за плечима – кілька років роботи у сфері інформаційних технологій. Вони, як ніхто інший, знають, яких фахівців потребує ринок, які спеціальності є затребуваними і стрімко розвиваються. Тому у Малій комп’ютерній академії дітей насправді готують до майбутнього і спонукають їх здобувати ті навички, які гарантовано знадобляться незалежно від професії.

 

Гнучкий графік навчання

 

Навчання у Малій комп’ютерній академії не перешкоджає навчанню у загальноосвітній школі. Для дитини можна обрати заняття по буднях кілька разів на тиждень або по вихідних. Діти займаються у невеликих групах у сучасних комп’ютерних класах. Заняття мають лише практичний характер: діти працюють на комп’ютерах, фотографують у професійній фотостудії, створюють свої ігри та сайти тощо.

 

Оберіть для дитини перспективне майбутнє! Навчіть її бути цілеспрямованою і досягати успіху! До 10 серпня ви маєте можливість оплатити навчання за старою ціною! Деталі за телефоном 

+38(095)609-58-38

Замовити зворотній дзвінок
Реєструйся!
Пробний урок Створення Lego роботів
IT STEP SCHOOL
Відкрито набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!
ЦІКАВО?
Відкритий урок : Як стати дизайнером?
ЦІКАВО?
День друзів приватній школі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація