Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Щиро вітаємо вас із прекрасним святом весни — Міжнародним жіночим днем 8 березня!

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна.  І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Волинська філія Комп'ютерної Академії ШАГ вітає з наступаючим святом весни з 8 Березня чарівну половину всіх студентів♀️, викладачів і випускників Академії! Бажаємо, нехай жіноче щастя буде таким же нескінченним, як і вісімка на сьогоднішньому листі календаря. Бажаємо всім і кожному особисто удачі, щастя, багатьох благ, надії, віри і здоров'я, і вічної весни в душі, успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою,

Адміністрація Волинської філії Комп'ютерної Академії ШАГ!

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!
ЦІКАВО?
День друзів приватній школі

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація