Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Галина Люшенко

Ravex Group

Випускник напрямку:

Компьютерная Графика и Дизайн

В Академію я пішла вчитися абсолютно свідомо, знала, що хочу отримати академічні знання, тому що напевне для себе вирішила стати дизайнером.

Завдяки знанням, які я отримала після курсу 2D дизайну я почала кар'єру графічного дизайнера.

В Академію я пішла вчитися абсолютно свідомо, знала, що хочу отримати академічні знання, тому що напевне для себе вирішила стати дизайнером. Це моє друга освіта. STEP мене приваблював тим, що там навчалося безліч моїх знайомих, щоправда на програмістів, але саме вони радили цей навчальний заклад, в якому не буде "води". Саме те, що мені на той момент було потрібно. Почалося моя навчання, відразу ж по справі.

 

Завдяки знанням, які я отримала після курсу 2D дизайну я почала кар'єру графічного дизайнера.

 

Я знайшла роботу в польській компанії Ravex Group, яка займається імпортом товарів для дому. Я просто послала своє скромне резюме зі студентським портфоліо, виконала тестове завдання і мене запросили. Так я стала дизайнером пакування.

 

Ось уже 3 з половиною роки я є головним дизайнером компанії Ravex Group і дуже люблю свою роботу. Як дизайнер компанії я відвідую виставки товарів народного споживання - таке собі промислове шпигунство за пакуванням конкурентів. За три роки я побувала на найбільших виставках в Москві, Варшаві, Франкфурті-на-Майні, дуже хочу поїхати в Китай, думаю це якось станеться!

 

Звичайно ж, я і сама працюю над собою, адже розробка пакування це не простий технічний процес, і в даний час я володію такими знаннями, які дозволяють мені робити це з нуля і до готового зразка - розміри, технічні вимоги до макету, створення дизайну, при необхідності проведення предметної фотосесії продукту (привіт Олександру Іванову!) і підготовка зображень до друку, колірні схеми, підготовка готового макету до друку та затвердження прінтпруфа.

 

Нещодавно я вийшла на новий рівень, я стала займатися пакуванням для найбільшої торгової площадки США Амазон. Таким чином я розширюю свої знання стандартів і вимог до пакування.

 

Загалом, я вважаю, що Академія STEP має право знати про мій успіх, і я вдячна їй за мій старт.

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація