Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Гурський Денис Олександрович

Приватний підприємець. Ресторанний бізнес.

Випускник напрямку:

Історії наших випускників

Ніколи не зупинятись!

Завжди цікавився новітніми технологіями та IT. Тому і вирішив пов’язати своє захоплення (IT) з роботою (ресторанний бізнес).Відразу після навчання почав обдумувати ідею стартапу. Не працюю в IT.Навчання було дуже цікавим. З кожним днем навчання я все більше переконувався, що я повинен пов’язати життя з IT.Наполегливо навчатися. Лише від Вас залежить чого Ви досягнете у житті.  

Життєве кредо: «Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Завжди прагніть більшого!»

Створив свій перший стартап  Taste of Life – першій мережі для реального спілкування.

Taste of Life - перша мережа для реального спілкування!

https://tasteol.com/

- Маркетплейс для закладів ресторанного господарства з елементами соціальної мережі: новинна стрічка, дописи, друзі, позначення у закладах.

- Кожному закладу надається безкоштовний домен у нашій доменній зоні. На власному сайті можна розмістити зручне меню, з категоріями страв, описом, цінами та можливістю замовлення. В життєпис закладу потрапляють усі дописи з відміткою цього закладу (ніби відгуки про заклад). Заклад може розміщувати в себе на сторінці (сайті) свої акції та пропозиції.

- Гість нічого не платить сервісу, лише зможе отримувати спецпропозиції від закладів та зможе збирати бонуси за онлайн-замовлення.

- Кожен гість (так я називаю користувачів, бо у закладах ресторанного господарства не буває клієнтів, а лише гості) має свій профіль. Може відмітити улюблений заклад (лише один) і позначити «подобається» для багатьох закладів, щоб швидше переходити на сайт закладу. Є список друзів: надсилається запит на дружбу і очікується підтвердження., щоб «стати друзями» в мережі.

- Кожен може створювати дописи, позначаючи друзів та відмічаючи заклад (ніби відгуки про заклад). Всі дописи з відмітками потрапляють у життєпис цього закладу. Можна відмічати улюблені страви, щоб можна було їх зручніше замовити. Можна залишати відгуки до кожної страви: негативний та позитивний. По цих відгуках буде рахуватись  ще один рейтинг закладів, так як і по «улюбленцях» (хто позначив улюбленим) та «вподобальниках» (хто позначив як «подобається») та по відмітках (кількість дописів, у яких позначили заклад)

- Гість може шукати заклади на карті «Найближчі заклади» по фільтрам: години роботи, страви (піца, паста, бургери. …), можливості замовлення (доставка, на виніс, бронювання столика)

- База закладів, у яких можна відмітитись вже включає майже всі заклади Луцька, але вони не усі є зареєстрованими і не усі мають свій сайт. Зареєстровані заклади ми також рекламуємо у себе в соцмережах, що є ще одним плюсом для закладів (безкоштовна реклама)

- Ми вже запустили акцію-змагання «Смачний марафон». Умови за посиланням

https://www.facebook.com/tasteol/posts/783843515331135

І будемо завжди робити все, щоб люди більше спілкувались реально, зустрічаючись в улюблених закладах.

                                                       

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація