Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Сергій Улонецький

Application Engineer в ORACLE:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить у ваші обов'язки?

Я займаюсь розробкою мікросервісів. Система, в якій я приймаю участь, побудована на мікросервісній архітектурі. В цілому, система представляє собою збір, аналіз і обробку даних з подальшим наданням різного виду звітності.

Назвіть найскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь.

Всі проекти по-своєму цікаві, в кожному є свої складності. 

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

На момент вступу в Академію, я вже навчався на другому курсі університету на ІТ спеціальності. Тоді в мене вже були знання, але вони були в вигляді незв'язаних між собою шматочків, які були розкидані по різних сферах. Те, що викладали в Академії, мене дуже тішило, знання структурувались і все вставало на свої місця.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Академія IT Step – це прекрасний інструмент, який може дати вам міцну базу для того, щоб увійти в світ ІТ. Але яким би не був навчальний заклад, все залежить від вас і тільки від вас.

IT STEP SCHOOL

Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!

Детальніше