м. Луцьк, вул Євгена Сверстюка, 1 (1,5 поверх)

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю! Для дітей від 9 до 14 років.

4-й сезон Комп’ютерного
табору для школярів!

Зимові канікули - казкова пора, кожна дитина мріє провести їх весело і отримати масу емоцій. Запрошуємо вас відвідати зимовий комп'ютерний табір.

Комп'ютерний Табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний комп'ютерний табір.

День в Комп'ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться в світ комп'ютерних технологій, познайомитися з останніми IT-новинками, спробуємо себе в ролі - програміста, творця комп'ютерних ігор, інженера роботів, фотографа, режисера, а так само кожна дитина зможе створити свій шедевр на 3D принтері.

Дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій! Його чекає море незабутніх емоцій і пригод в компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на самий звичайний мобільний телефон, а також монтувати відео зі спецефектами і легко робити відеоролики

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Ваша дитина зможе зануритися в світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами!

Gif-анімація

Анімація - незвичайне мистецтво, яке поєднує найрізноманітніші види творчості: малювання, комп'ютерну графіку та режисуру. А тепер уявіть, що ваша дитина отримує унікальну можливість навчитися створювати мультфільми і ділитися ними з вами! Кожна дитина тут режисер, сценарист, декоратор, оператор, чарівник ітворець! А кожна група повноцінна анімаційна студія! Діти навчаться мріяти і реалізовувати свої мрії!

3D-графіка і 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомитися з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Ваша дитина зможе сам створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на справжньому 3D-принтері!

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2019:

1 зміна: 4 дні навчання02.01—05.01

ср.чт.пт.сб.

10:00 — 15:20

ВАРТІСТЬ

21 листопада – 1399 грн (з харчуванням)

19 грудня – 1593 грн (з харчуванням)

25 грудня – 1693 грн (з харчуванням)

2 зміна: 4 дні навчання09.01-12.01

ср.чт.пт.сб.

10:00 — 15:20

ВАРТІСТЬ

21 листопада – 1399 грн (з харчуванням)

19 грудня – 1593 грн (з харчуванням)

25 грудня – 1693 грн (з харчуванням)

Ніяких перевантажень, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.


Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження