Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Ігри для програмістів

IT STEP Academy

Програмування

01.12.2022

6860 переглядів

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.

 

Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, необхідні надалі.

 

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань.

 

ТОП ігор для програмістів

 

Спеціальні ігри відрізняються від звичних "бродилок" або стратегій. Найчастіше управління героєм відбувається не прямолінійно, а певними командами та інструкціями. За допомогою ігор можна легко освоїти мови програмування, як Java Script, Python, Ruby, C# і т.д.

 

До топових ігор відносяться:

 

  • Untrusted. Гра – пригода, що дозволяє освоїти та вдосконалити вміння та навички у мові Java Script. Основне завдання у грі – напрямок доктора Евала до свободи. На початку є всі вихідні коди, але отримати свободу можна, лише внісши певні зміни в код. Гра складається з кількох рівнів, де видаляються стіни, створюються нові виходи тощо.
  • LightBot. Цікава гра для наймолодших програмістів. Суть полягає в керуванні роботом для включення лампочок на спеціальній платформі 3D. З кожним рівнем складність зростає. Для проходження гри дитина повинна не просто писати цикли, а й робити це з мінімальною кількістю дій.
  • Code combat. Гра, створена людьми з різних країн, завдяки відкритому коду. Мета гри – виконання завдань та розвитку головного героя мовою програмування. При цьому в грі доступні дві мови: Java Script та Python. Проходження можливе як одному, так і командою. А збільшення складності з 1-го до 80-го рівня добре "прокачає" всі навички.
  • Robokode. Відома гра дозволить створити бойовий робот-танк. Необхідно прописувати код те щоб танк виконував необхідні завдання. Robokode – відмінна платформа для прокачування навичок у таких мовах, як Java, Scala та C#. Це повноцінне середовище розробки. Крім цього, відкритий код гри дозволяє продемонструвати кожному свої навички.
  • Check OI. Створена для вдосконалення навичок у Python або JavaScript. Це по-справжньому світова гра, користувачі якої змагаються в найкращих рішеннях. Check OI - гра для тих, хто вже володіє азами програмування. Складається з низки завдань, від найпростіших до складних.

 

Ігри для програмістів – це лише один із способів залучити дитину та допомогти їй освоїти базові аспекти професії. Для детального вивчення програмування є спеціальні курси. Мала комп'ютерна академія STEP проводить навчання з різних напрямків та для дітей різного віку. Ми допоможемо ще більше дізнатися про Java Script, Python, Ruby та інші мови. Більше практичних занять, сучасна технологічна база, кваліфікований викладацький склад – це допоможе вашій дитині освоїти професію програміста.Автор:

IT STEP Academy

IT STEP Kyiv

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

Soft-skills

10 кращих технік тайм-менеджменту для айтішника

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.   У нашій статті ми представимо вам 10 найкращих технік тайм-менеджменту, спеціально підібраних для айтішників. Ви дізнаєтеся про різні стратегії, які допоможуть вам оптимізувати використ�

ШАГ логотип

SMART - цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів

Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.

Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.   Знайомство з концепцією SMART-цілей SMART - це акронім, який описує основні характеристики ефективної мети: Specific (конкретна), Measurable (вимірна), Achievable (досяжна), Relevant (пов'язана з поточними завданнями та цілями) та Time-bound (обмежена за часом). Кожен із цих аспектів �

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!

Детальніше