Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Ігри для програмістів

IT STEP Academy

Програмування

30.05.2022

1742 перегляда

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.

 

Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, необхідні надалі.

 

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань.

 

ТОП ігор для програмістів

 

Спеціальні ігри відрізняються від звичних "бродилок" або стратегій. Найчастіше управління героєм відбувається не прямолінійно, а певними командами та інструкціями. За допомогою ігор можна легко освоїти мови програмування, як Java Script, Python, Ruby, C# і т.д.

 

До топових ігор відносяться:

 

  • Untrusted. Гра – пригода, що дозволяє освоїти та вдосконалити вміння та навички у мові Java Script. Основне завдання у грі – напрямок доктора Евала до свободи. На початку є всі вихідні коди, але отримати свободу можна, лише внісши певні зміни в код. Гра складається з кількох рівнів, де видаляються стіни, створюються нові виходи тощо.
  • LightBot. Цікава гра для наймолодших програмістів. Суть полягає в керуванні роботом для включення лампочок на спеціальній платформі 3D. З кожним рівнем складність зростає. Для проходження гри дитина повинна не просто писати цикли, а й робити це з мінімальною кількістю дій.
  • Code combat. Гра, створена людьми з різних країн, завдяки відкритому коду. Мета гри – виконання завдань та розвитку головного героя мовою програмування. При цьому в грі доступні дві мови: Java Script та Python. Проходження можливе як одному, так і командою. А збільшення складності з 1-го до 80-го рівня добре "прокачає" всі навички.
  • Robokode. Відома гра дозволить створити бойовий робот-танк. Необхідно прописувати код те щоб танк виконував необхідні завдання. Robokode – відмінна платформа для прокачування навичок у таких мовах, як Java, Scala та C#. Це повноцінне середовище розробки. Крім цього, відкритий код гри дозволяє продемонструвати кожному свої навички.
  • Check OI. Створена для вдосконалення навичок у Python або JavaScript. Це по-справжньому світова гра, користувачі якої змагаються в найкращих рішеннях. Check OI - гра для тих, хто вже володіє азами програмування. Складається з низки завдань, від найпростіших до складних.

 

Ігри для програмістів – це лише один із способів залучити дитину та допомогти їй освоїти базові аспекти професії. Для детального вивчення програмування є спеціальні курси. Мала комп'ютерна академія STEP проводить навчання з різних напрямків та для дітей різного віку. Ми допоможемо ще більше дізнатися про Java Script, Python, Ruby та інші мови. Більше практичних занять, сучасна технологічна база, кваліфікований викладацький склад – це допоможе вашій дитині освоїти професію програміста.Автор:

IT STEP Academy

IT STEP Kyiv

Освіта для дітей

Як підготувати дитину до школи вдома?

Моральна та освітня підготовка дуже важлива, а налаштування на освітній процес – одне з найбільш непростих завдань, як для батьків, так і для учня

Коли дитина йде до школи – це завжди складно, не важливо, перший це клас чи останній. Підготовка дитини до школи – то важкий та кропіткий процес для батьків. І це окрім придбання посібників для навчання, одягу для школи та необхідних пристроїв. Моральна та освітня підготовка дуже важлива, а налаштування на освітній процес – одне з найбільш непростих завдань, як для батьків, так і для учня. Сьогодні поговоримо про те, як допомогти дитині підготуватись вдома, а ще розкажемо про одну крутезну програму, якщо вам не вистачає часу займатись цим само

ШАГ логотип

Програмування

Ігри для програмістів

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.   Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, нео

ШАГ логотип

Програмування

Плюси професії програміст

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме

IT фахівці очолюють рейтинги найпопулярніших професій останні десять років. Зумовлено це епохою технічного прогресу. І популярність професії найближчими роками зростатиме.   Потребу програмістів відчувають усі, починаючи від невеликих приватних підприємств і закінчуючи державою. А поняття "програмування" настільки широке, що кожен зможе знайти відповідний напрямок.   Компанії відчувають нестачу висококваліфікованих працівників. Тому пропонують найвигідніші та комфортні умови праці. Трапляються випадки, коли компанія готова опл

ШАГ логотип

Освіта для дорослих

Програмування

Найкращі книги з javascript

Хочете стати програмістом і підшукуєте хороше навчання? Ці книги допоможуть отримати знання та заповнити прогалини у наявних навичках. Вони можуть стати чудовим доповненням до основного навчання.

Хочете стати програмістом і підшукуєте хороше навчання? Ці книги допоможуть отримати знання та заповнити прогалини у наявних навичках. Вони можуть стати чудовим доповненням до основного навчання. Сьогодні розглянемо найкращі книги з javascript. На вас чекає топ-5 бестселерів, які будуть цікаві як новачкам, так і досвідченим програмістам. Топ-5 книг з JavaScript Наші методисти довго і завзято проводили дослідження, прочитали не один десяток підручників, розбирали на молекули книги-бестселери. І ось, нарешті, ми готові представити вам топ-5 найкращи

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Триває набір у загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов! Цікаво? Реєструйся!

Детальніше