Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

В кожній зміні

В кожній зміні

Екскурсії в офіси: Google, Amazon, Microsoft, Starbucks, Twitter, Valve
Навчання на англійській мові
Екскурсії по Сіетлу і розважальна програма
Заняття на свіжому повітрі
Проектний підхід

Програма табору

Програма табору

Competitive Robotics
Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Ми допоможемо поринути в світ робототехніки, почати конструювати і перемогти в робо-змаганні!
Virtual Reality
Занурення в захоплюючі і супер реалістичні враження в 360! Використовуючи VR для малювання в 3D та імітуючи його в Google cardboard, студенти створять своє власне приголомшливе 3D-мистецтво і побачать його в симуляції, як ніби він дійсно плаває в кімнаті.
Штучний інтелект
Ваша дитина зануриться в інноваційні технології, познайомиться зі штучним інтелектом і створить власного бота.
Інжиніринг
Кожна дитина любить щось конструювати. Особливо якщо це «Розумний будинок», де можна управляти температурою, рухом або електрикою.
3D Print
Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Вона зможе сама створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на справжьому 3D-принтері!
Проживання та навчання

Умови проживання та навчання

Екскурсії в офіси

Екскурсії в офіси провідних IT-компаній США

Екскурсії

Відвідування пам'яток

Space Needle
Найвпізнаваніша пам'ятка на північному заході тихоокеанського узбережжя США і символ міста Сіетл.
Pacific Science Center
Крутий науковий музей на свіжому повітрі. Багато експонатів, можна і подивитися і доторкнутися, все для розвитку, особливо дітей.
University of Washington
Університетські будівлі згруповані навколо Червоної площі, на яку виходить неоготична бібліотека Сюзалло.
MOPOP
Музей поп-культури, присвячений історії та дослідженню популярної музики і наукової фантастики.
Набережна Сіетлу
Під час прогулянки по набережній незмінно відчувається дух старовини цих місць, величезні простори затоки і неба, застарілість балок, важких ланцюгів і кручених канатів, які граничать з монолітністю поромів, пірсів і мостових.
Акваріум Сіетлу
Де, окрім можливості подивитися на милого восьминога та ділових видр, він дарує унікальну можливість погладити деяких морських мешканців - від яскравого планктону до фантастичних медуз.
Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація